Wolna Grupa Bukowina
www.wgb.w.pl
Dla wszystkich drzwi otwarte
http://pulsar.net.pl/bukowina
Nowości
Dom Bukowy
Mieszkańcy
Dłutem wyryte
Gędźby
Stara szuflada
Pieśni
Na szlaku
Kronika
Śpiewogranie
Pokój Wojtka
Bukowe liście
Przy ognisku
Młoda Bukowina
Gitarowy kącik
Strych
Kontakty
Szlaki

Na liściach buka pisane...

czyli fragmenty listów, swoista księga pamiatkowa.
Może i Ty chcesz coś dopisać?Nostalgiczne jak jazzowa ballada, tęskniące za słońcem połonin i za ciepłym dotykiem ognia. Zielone z bliskich i dalekich stron. Z całego niemal świata.

'jesień w Tatrach' (c)Łza

          Niezwykle to dla nas miła niespodzianka. Nosiliśmy się z pomysłem założenia strony już od dawna ale zawsze rozchodziło się po kościach ci bardzo za trud jaki w to włożyłeś.

Wacław Juszczyszyn - Wolna Grupa Bukowina

list od Wacka

          Bardzo podoba mi się Twoja strona po zmianach. Przyjemnie też zobaczyć skutki swojej korespondencji. Może ktoś chciałby też pograć te dwie piosenki (... tu teksty i akordy które trafiły do śpiewniczka ...) Grupowiny, które są dosyć trudne, ale efekt jest bardzo przyjemny. Sam te akordy znalazłem i chyba są dobre, zresztą jak ktoś ma lepsze to niech sie nie chwali tylko gra.
Z pozdrowieniami!

Andrzej Mastalerz. Wrocław

list od Andrzeja

          Cześć. Trafiłem na stronę poświeconą WGB, a ponieważ jest to muzyka stanowiąca klasykę tego nurtu, z którą jestem związany od wielu lat, którą sam śpiewam z przyjaciółmi na wyjazdach w góry, to pozwolę sobie na parę uwag. Mam nadzieję, że przyczynią się one do polepszenia jakości twojej strony. Po pierwsze jest na niej masę błędów ortograficzno - literowo - stylistycznych. Chciałem nawet dokonać dokładniejszej korekty, ale jest tego za dużo. zrób porządną korektę. Jest to moim zdaniem ważne, bo fatalnie czyta się tekst o zjawisku bądź co bądź z kręgu poezji, rojący się od literówek i błędów. Nie używałbym też tyle takiego slangu czy nowomowy. Nie wiem czy to maniera internautów, czy ogólnomłodzieżowa moda, ale jakoś nie pasuje mi ten styl w tym miejscu. Przykłady - "muziczka", "zabava", "umyśliło mu się", "zaviera" (czy to slang, czy literówka ?), "dżezy", częste zdrobnienia itp. Czasem jak w przykładzie powyżej nie wiadomo, która forma jest zamierzona, a która jest po prostu błędem. Wiem, że taki luźny styl jest w modzie (zwłaszcza w internecie), ale szczerze powiedziawszy jest to styl na dłuższą metę męczący i ani śmieszny ani odkrywczy. Zdarzają się też w tekście takie niefortunne, moim zdaniem niezbyt pasujące określenia jak "... tej naprawdę ślicznej i łagodnej pioseneczki " w stosunku do "Pieśni łagodnych". Pozdrawiam

Jacek

list od Jacka

          (...) Tak poza tym to służę informacjami. Oto pierwsza z nich: jedno z ulubionych powiedzonek Belona brzmialo

"nie pierdol psa, jak sra".

Tak przynajmiej powiedział mi kiedyś Jan Wołek.

Pozdr AP

list od AP

          Gratulacje za całość strony! Pisze z Kanady (mieszkam tu juz od 14 lat), tęsknotę za polskimi krajobrazami oblewam łzami (nomen-omen) a zwalczam na godzien słuchając właśnie takich zespołów jak Wolna Grupa Bukowina. Niestety, niewiele jest takiej muzyki na polskim "rynku" (to słowo wybitnie nie pasuje do tego nastroju, ale lepszego nie znam) i w ogóle na swiecie (dla mnie WGB to unikalne zjawisko) toteż z ogromnym zainteresowaniem kliknalem na linki do plików .mp3 z nieznanymi utworami. Co za rozczarowanie.... Liczę bardzo na to, ze w końcu się pojawia!
A w ogóle bardzo mi się milo zwiedzało twoja stronę. Chętnie będę od czasu do czasu zerkał na nowości... Oby tylko twoje obowiązki zawodowe nie spowodowały jej zaniknięcia.... Zjawisko to obserwowane jest niestety często wśród internetowej wiary która przekroczy "progowy" wiek około 25-ciu lat i zanurzy sie w świecie "szalonej konkurencji" "walki o byt" itd itd.

Pozdrawiam

Ryszard Brzezinski

list od Ryśka

          Podziwiam zaangażowanie w częsty update strony - obawiałem się, że po powstaniu nic się już na niej nie zmieni (tak jest z wieloma stronami w necie).

POlek

list od Polka

         Zajrzałem na Twoją stronę o WGB - bardzo dobrze, że taka w końcu powstała. Ogólnie rzecz biorąc strona jest O.K tylko jest trochę nie czytelna. Żeby przeczytać niektóre rzeczy trzeba się mocno wpatrywać w tekst mimo tego, że mam Internet Explorer 4.0 a rozdzielczość 800x600 (tak jak zalecasz) Moim zdaniem literki powinny być grubsze albo inne tło. Pozdrowienia

Michał Mularczyk

list od Michała

Na liściach buka pisane...

czytaj strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] »

© Łza 2003;
przejdź do: BrzmieniE CiszY
Projektowanie witryn www: kliknij
wszytskie prawa zastrzeżone